Audubon Technology
Turon Rivers, 6-6, Sr.
Jaylen Woodland, 5-11, Sr.
De'Monte Davis, 6-3, Jr.
Isaiah Woodland, 6-2, Jr.
Badger
Brad Lyon, 6-0, Sr.
Dylan Cataldo, 5-11, Sr.
Joe Liptak, 6-4, Sr.
Beaver Dam
JT Kaul, 6-1, Jr.
Jack Jens, 6-3, Jr.
Camron Mendoza, 6-3, Jr.
Belleville
Andrew Ace, 6-1, Sr.
DeMarcus Conner, 6-3, Sr.
Jack Erickson, 5-10, Jr.
Beloit Turner
Konner Giddley, 6-0, Sr.
Will Lauterbach, 6-3, Sr.
Tyler Sutherland, 6-3, Sr.
Keshawn Hobson, 6-5, Sr.
Brett Hoppe, 6-4, Sr.
Burlington
JR Lukenbill, 6-4, Sr.
Connor Roffers, 6-3, Jr.
Tommy Teberg, 5-11, Jr.
Karsen Skiles, 6-3, Jr.
Catholic Central
Evan Krien, 6-2, Sr.
Mitchell Dietzel, 6-3, Sr.
Danny von Rabenau, 6-0, Sr.
Clinton
Peircen Bingham, 6-2, Sr.
Peyton Binrgham, 6-0, Sr.
Reagan Flickinger, 6-1, Soph.
Edgerton
Leyton McKillips, 6-1, Jr.
Preston Schaffner, 6-3, Jr.
Bryce Appel, 6-4, Soph.
Elkhorn
Reid Paddock, 5-10, Sr.
Payton Moore, 6-2, Jr.
Thorin Forster, 6-2, Sr.
Greendale
Devin Isaj, 6-4, Soph.
Tommy Fritsch, 6-2, Sr.
Jack Bauer, 5-10, Jr.
Holmen
Reid Tengblad, 6-6, Sr.
Drew Tengblad, 6-6, Sr.
Jase Leeser, 5-10, Jr.
Janesville Parker
Tre Miller, 5-10, Sr.
Samuel Bess, 6-4, Sr.
JJ Douglas, 6-5, Jr.
Keegan Skzrypchak, 6-3, Jr.
Kenosha Bradford
Jamisen Young, 6-0, Sr.
DeAndre Jennings, 5-10, Sr.
Keany Parks, 6-0, Sr.
Kenosha Tremper
Will Starks, 6-4, Sr.
Dontrell Graise, 6-5, Sr.
DeJaun Graise, 6-1, Jr.
Joey Stone, 5-11, Sr.
Kingdom Prep
Dino Cook, 6-4, Sr.
Q'iandre Washington, 5-10, Sr.
Antoine Pendleton, 5-8, Jr.
Mesiyah Ashley, 6-5, Soph.
Kohler
Trey Keller, 5-11, Jr.
Jalen Paul, 6-1, Sr.
Zane Willadsen, 6-4, Soph.
Reece Breitenbach, 5-8, Sr.
Messmer
Cartier Parr, 6-0, Sr.
Jaelin Carr-Hopgood, 6-2, Sr.
Fredric Stanley, 5-10, Sr.
De'Shaun Egerson, 5-9, Jr.
Monticello
Jackson Eyler, 5-11, Sr.
Ryer Indergand, 5-10, Jr.
Nick Roe, 5-10, Sr.
Oak Creek
Joey Flaherty, 6-2, Sr.
Izaac Neal, 6-8, Sr.
Drew Bramm, 6-3, Jr.
Saint Mary Catholic
Cole Uhlenbrauck, 6-5, Sr.
Danny Griffith, 5-8, Sr.
Charlie Nackers, 6-1, Sr.
Michael Fairweather, 5-11, Sr.
Shoreland Lutheran
Antonio Moyao, 5-11, Sr.
Brayden Van De Water, 6-0, Jr.
Bryce Pfielstifter, 5-11, Sr.
Kamare Evans, 6-2, Sr.
Union Grove
Owen Nowak, 6-0, Sr.
Zac Montgomery, 6-4, Sr.
Jackson Barber, 5-7, Sr.
Waterford
Owen Martinson, 6-3, Sr.
Brogan Finnegan, 6-3, Jr.
Jamison Beesley, 6-2, Soph.
Watertown
Reece Kamrath, 5-11, Jr.
Matt Olivos, 6-4, Sr.
Ethan Johnson, 6-6, Sr.
Caleb Winkelman, 6-1, Sr.
West Allis Hale
Robert Peters, 6-8, Sr.
Danny Staskunas, 6-3, Sr.
Owen Ustruck, 6-0, Sr.
Seeraj Suleiman, 6-0, Sr.
West Allis Central
Ameriess Jones, 6-3, Sr.
Jackson Schuh, 6-2, Sr.
Nigel Harris, 6-0, Sr.
Jeremiah Brister, 5-10, Jr.
Whitefish Bay
Jaden Guyton, 6-1, Sr.
David Ackles, 6-10, Sr.
Jack Wright, 6-0, Sr.
Wilmot
Anthony Corona, 6-3, Sr.
Cooper Zimmerman, 6-4, Sr.
Jake Christiansen, 6-2, Sr.
Kade Frisby, 6-4, Jr.
Tag(s): WBY Shootout Border Battle Summer Tournaments About WBBY Exposure Camp