Mason Infield of Cassville
CASSVILLE
Mason Infield, 6-2, Sr.
Ty Bausch, 5-8, Sr.
Colin Esser, 5-10, Sr.
CATHOLIC CENTRAL
Brandon Pum, 5-10, Jr.
Bennett Wright, 5-10, Jr.
Chas Miles, 6-2, Jr.
David Doerflinger, 6-1, Jr.
COLUMBUS
Trent Casper, 6-1, Sr.
Ben Emler, 6-4, Jr.
Adam Zahn, 5-8, Sr.
DARLINGTON
Carter Lancaster, 6-2, Soph.
Stryker Fitzsimons, 6-3, Sr.
Tucker Lange, 5-9, Sr.
Matt Douglas, 5-10, Sr.
DE SOTO
Riggin Beck, 6-3, Sr.
Isaiah Zink, 6-1, Sr.
Brock Venner, 6-0, Sr.
Kaden Pedretti, 6-0, Jr.
DODGEVILLE
Adam Phillips, 6-2, Sr.
Noah Blalock, 5-11, Sr.
Payton Tranel, 5-10, Jr.
Brandon Molldrem, 6-4, Sr.
EAU CLAIRE MEMORIAL
Caden Boser, 6-7, Jr.
Nathan Hau, 6-5, Sr.
Ethan Van Grunsven, 6-1, Jr.
Reid Larson of Fennimore
EDGERTON
Clayton Jenny, 6-0, Soph.
Nick Spang, 6-8, Jr.
Brian Rusch, 6-3, Jr.
FENNIMORE
Reid Larson, 6-2, Sr.
Kellen Kenney, 6-0, Jr.
Adam Larson, 6-6, Soph.
HOLMEN
Jimmy Gillespie, 6-1, Sr.
Kevin Koelbl, 5-10, Sr.
Cameron Weber, 5-10, Jr.
Sawyer Phillips, 6-4, Sr.
JEFFERSON
Ryan Brost, 5-11, Sr.
James Monogue, 6-5, Jr.
Ben Sukow, 6-2, Sr.
Trey Zastrow of Manitowoc Lutheran
JOHNSON CREEK
Cole Ducklow, 6-0, Sr.
Jamison Richardt, 6-2, Sr.
Justin Swanson, 5-11, Jr.
Zac Johnson, 6-2, Sr.
LANCASTER
Dawson Bowen, 5-9, Jr.
Cole Kreul, 6-1, Sr.
Hayden Knapp, 6-1, Soph.
MANITOWOC LUTHERAN
Trey Zastrow, 6-0, Jr.
Santana Lomibao, 6-4, Jr.
Korey Garceau, 6-4, Sr.
MARSHALL
Gabe Stewart, 6-2, Sr.
Tyler Chadwick, 6-3, Jr.
Quinn Killerlain, 5-10, Sr.
Zion Smith, 6-0, Sr.
Alex King of Neillsville
NEILLSVILLE
Alex King, 6-1, Jr.
Braden Trunkel, 5-11, Soph.
Hunter Hand, 6-3, Sr.
Monte Diestler, 6-0, Jr.
NORTH CRAWFORD
Grant Smith, 6-3, Sr.
Sandon McClurg, 6-1, Sr.
Quentin Lathrop, 6-0, Soph.
PLATTEVILLE
Cade Rohrbach, 5-8, Sr.
Andy Eggers, 5-8, Sr.
Isaiah Oswald, 6-1, Sr.
Connor Riley, 6-4, Sr.
Carter Lomas of Wauzeka-Steuben
PRAIRIE DU CHIEN
Mason Kramer, 5-11, Jr.
Hunter Davis, 6-7, Sr.
Gavin Gillitzer, 5-11, Sr.
Mark Welter, 5-10, Sr.
REEDSBURG
Will Fuhrmann, 6-0, Jr.
Max Tully, 6-2, Jr.
Carter Daniels, 6-2, Jr.
Jacob Dregney, 6-0, Sr.
RICHLAND CENTER
Rory Schultz, 5-10, Jr.
Jacob Schauf, 6-4, Jr.
Keon Miller, 5-10, Sr.
Jeron Johnson, 6-0, Sr.
SENECA
Jared Payne, 6-1, Sr.
Terrance Clark, 6-2, Sr.
Kolton Chambers, 5-11, Jr.
SOUTHWESTERN
Dylan Rieken, 5-11, Sr.
Shaun Cooper, 5-10, Sr.
Grant Jochum, 5-9, Sr.
Breckin Schneider, 6-1, Jr.
WAUZEKA-STEUBEN
Carter Lomas, 6-4, Jr.
Gavin Ralph, 6-2, Soph.
Nick Benish, 6-4, Sr.
Tag(s): Summer Tournaments