BADGER
Austin Flower, 5-9, Sr.
Quinten Lottig, 5-10, Soph.
Lake McGreevy, 6-4, Jr.
Kole Rogers, 5-10, Jr.
BLACK HAWK
Conner Meyer, 6-4, Jr.
C.J. Leuzinger, 6-5, Sr.
Colby Argall, 5-10, Jr.
Jason Treuthardt, 6-2, Sr.
Jett Rufenacht, 6-4, Sr.
BROOKFIELD ACADEMY
Aidan Clarey, 6-1, Soph.
Jack Cahalane, 5-10, Sr.
Daniel Halquist, 6-1, Sr.
Marco Humphrey, 6-0, Jr.
BURLINGTON
Nick Klug, 6-0, Sr.
Brock Halbach, 6-7, Sr.
Grant Tully, 5-10, Sr.
Harrison George, 5-10, Sr.
CATHOLIC CENTRAL
Frank Koehnke, 6-1, Sr.
John Pum, 6-0, Sr.
Chad Zirbel, 6-1, Sr.
Tyler Rieck, 6-2, Sr.
CLEAR LAKE
Bailey Blanchard, 6-4, Jr.
Marshall Cain, 6-4, Jr.
Daymond Bad Horse, 5-9, Sr.
Austin Anderson, 6-0, Sr.
DESTINY
Carlos Ramsey, 6-4, Jr.
Diovonte Caldwell, 6-0, Sr.
Arlester Jones, 6-5, Sr.
ELKHORN
Luke Umnus, 5-11, Jr.
Quinn McDonald, 6-9, Sr.
Vince Umnus, 5-11, Jr.
GREENDALE
Vlado Zrnic, 6-6, Sr.
Tanner Sebastian, 6-2, Sr.
Andrew Sodemann, 6-7, Sr.
James Johnson, 6-2, Jr.
GREENFIELD
Eric Malone, 6-4, Sr.
Elijah Rosario, 6-5, Jr.
Sam Streeter, 6-1, Sr.
Billy Pitroski, 6-4, Sr.
KENOSHA BRADFORD
DeMonte Nelson, 5-11, Sr.
Marshaun Bell, 6-1, Sr.
Zach Borden, 5-11, Sr.
Trey Glass, 5-10, Sr.
KENOSHA INDIAN TRAIL
Brandt Brown, 6-5, Sr.
Arlind Zemaj, 5-11, Jr.
Josh Brown, 5-10, Jr.
LIVING WORD LUTHERAN
Jacob Bolwerk, 6-2, Sr.
Oliver Krause, 6-3, Sr.
Patrick Cassidy, 5-11, Sr.
Ezra Dufour, 6-5, Jr.
MENASHA
Alex Zeinert, 6-3, Sr.
Jacob Everson, 6-1, Jr.
Ben Romnek, 6-4, Jr.
Nate Johnson, 6-5, Sr.
MESSMER
Keyron Gouveia, 6-0, Sr.
Jalen Brown-Morrow, 6-1, Jr.
Myreon Gant, 5-11, Jr.
Ajani Sprewer, 6-2, Sr.
Torian Thompson, 6-0, Sr.
MILWAUKEE ACADEMY OF SCIENCE
Kaliem Taylor, 6-1, Soph.
Amani Glosson, 6-3, Soph.
Mequan Beasley, 6-2, Sr.
Deshawn Jenkins, 5-9, Jr.
MILWAUKEE BRADLEY TECH
Mikell Cooper, 6-0, Sr.
Montavius Henry, 6-2, Jr.
Octavius Bowens, 5-11, Sr.
Demani Carson, 6-5, Sr.
MILWAUKEE JUNEAU
Dwayne Walker, 6-3, Sr.
Jarvis Roberts, 5-6, Sr.
Dominick Snow-Pierce, 6-1, Sr.
Dynell Wymberly, 6-0, Sr.
MILWAUKEE OBAMA SCTE
Daishawn Dillard, 5-8, Sr.
Eric Walker, 6-2, Sr.
Jaylin Scott, 6-0, Sr.
Skyvez Mitchell, 5-8, Jr.
MILWAUKEE RONALD REAGAN
Jerry Guevarra, 5-9, Jr.
Billy Haim, 5-11, Soph.
KJ Blaine, 6-0, Sr.
Andres Valero, 6-2, Sr.
MINERAL POINT
Chance Wendhausen, 6-3, Sr.
Isaac Lindsey, 6-2, Soph.
Mason Dailey, 5-9, Jr.
Wes Berget, 6-3, Soph.
NEILLSVILLE
Alex King, 6-1, Soph.
Logan Matson, 6-0, Sr.
Noah Henchen, 5-9, Sr.
Hunter Hand, 6-3, Jr.
RACINE LUTHERAN
Brent Ogden, 6-0, Sr.
Ryan Hoover, 5-10, Sr.
Elisha Evans, 6-4, Sr.
Dalton Heffel, 6-3, Sr.
RACINE ST. CATHERINE'S
Quinn Cafferty, 6-6, Jr.
Azarian Stephens, 6-0, Jr.
Da'Shaun Brown, 6-1, Jr.
Isaiah Dodd, 5-8, Soph.
Stevie Henderson, 6-2, Soph.
ST. THOMAS MORE
Noah Glembin, 6-3, Jr.
Alex Reinke, 6-1, Sr.
Adam Boren, 5-11, Sr.
Eric Williams, 6-1, Jr.
SOUTH MILWAUKEE
Nate Sielaff, 6-1, Sr.
Zach Lewkowski, 6-1, Jr.
Zach Paczocha, 5-8, Jr.
THE PRAIRIE SCHOOL
J.C. Butler, 6-5, Sr.
Troy Mikaelian, 6-1, Sr.
Logan Krekling, 6-2, Sr.
Buddy Ladwig, 6-0, Sr.
UNION GROVE
Jack Pettit, 6-2, Sr.
Riley Hale, 6-1, Sr.
Jacob Ross, 5-10, Sr.
Sam Rampulla, 6-4, Soph.
WATERFORD
Matt Borchardt, 6-2, Sr.
Will Busch, 6-4, Sr.
Mike Schimelfenyg, 5-10, Sr.
WAUKESHA WEST
Rocky Martinez, 6-4, Jr.
David Skogman, 6-8, Jr.
Finley Schumacher, 6-6, Sr.
Chris Bready, 6-3, Jr.
Rob Kobza, 6-3, Sr.
WEST ALLIS HALE
Emerald Martin, 5-10, Jr.
Jevon Taylor, 6-4, Sr.
Joe Schultz, 6-0, Sr.
WILMOT
Latrell Glass, 5-11, Sr.
Jeremy Bruton, 6-2, Sr.
Kevin Brenner, 6-3, Jr.
Kyle Gendron, 6-2, Sr.
Tag(s): Summer Tournaments