ALGOMA
Aidan Wallace, 6-4, Sr.
Dillon Dean, 5-9, Sr.
Casey Nelson, 5-10, Sr.
ALMOND-BANCROFT
Noah Kollock, 6-1, Jr.
Zach Bunders, 5-10, Jr.
Cade Lamb, 6-3, Jr.
AMHERST
Colton Groholski, 6-1, Sr.
Mason Wideman, 6-3, Sr.
Marcus Glodowski, 6-1, Sr.
APPLETON EAST
Kaden Clark, 6-3, Jr.
Bobby Derfus, 6-1, Jr.
Lucas Kotanek, 5-10, Jr.
APPLETON WEST
Will Mahoney, 6-1, Jr.
Blake Pahlow, 6-0, Sr.
Pinder Singh, 6-0, Sr.
Josh Pitz, 6-4, Sr.
ASHWAUBENON
Anthony Guarascio, 6-3, Sr.
Bryant Phillips, 6-1, Sr.
Kenneth Brooks, 6-2, Jr.
AUBURNDALE
Colton Wright, 6-2, Jr.
Cooper Weinfurter, 5-11, Soph.
Cameron Ertl, 6-2, Sr.
Cale Jacoby, 6-2, Sr.
BAY PORT
Jack Plumb, 6-8, Sr.
Cordell Tinch, 6-2, Sr.
Cade Johnson, 6-4, Sr.
Alec Nagel, 6-1, Sr.
BELOIT TURNER
Nacio Villarreal, 6-1, Sr.
Jordan Majeed, 5-11, Soph.
Brandon Malkow, 6-5, Sr.
Dai'Vontrelle Strong, 6-6, Soph.
BERLIN
Justin Bartol, 6-5, Sr.
Grant Miller, 6-1, Jr.
Elias Klawitter, 6-1, Sr.
Joey Rhein, 6-1, Jr.
BLACK RIVER FALLS
Ethan Anderson, 6-4, Sr.
Bryce Seiber, 6-3, Sr.
Elliot Bird, 6-0, Soph.
Isaac Cowles, 6-0, Sr.
BLOOMER
Gabe Madsen, 6-4, Soph.
Mason Madsen, 6-3, Soph.
Payton Dachel, 6-2, Jr.
Caleb Ruf, 5-10, Sr.
BONDUEL
Bryce Weier, 6-2, Sr.
Parker Bohm, 6-2, Jr.
Cole Letter, 5-8, Soph.
Canaan Szoszorek, 6-2, Jr.
BRILLION
Dylan Schwartz, 6-2, Sr.
Ben Brouillard, 6-3, Sr.
Gunner Schlender, 6-0, Soph.
BROOKFIELD ACADEMY
Aidan Clarey, 6-1, Soph.
Jack Cahalane, 5-10, Sr.
Daniel Halquist, 6-1, Sr.
Marco Humphrey, 6-0, Jr.
BROOKFIELD EAST
Patrick Cartier, 6-7, Sr.
Thomas Francken, 6-2, Jr.
Riley LeTourneau, 6-3, Jr.
Sam McGath, 6-2, Soph.
COLEMAN
Cole Woulf, 6-1, Sr.
Austin Marquardt, 6-0, Sr.
Cody Van Hoff, 6-3, Sr.
Aaron Fraser, 6-1, Sr.
CRIVITZ
Travis Giese, 6-2, Sr.
Jakob Voss, 5-10, Sr.
Shane Bauer, 6-0, Sr.
Charlie Johnson, 6-4, Sr.
DE PERE
Bennett Laubenstein, 5-11, Sr.
Ben Collette, 6-3, Sr.
Austin Allen, 6-0, Sr.
Patrick Danen, 6-9, Sr.
Jack Coisman, 6-6, Jr.
EAST TROY
A.J. Vukovich, 6-4, Soph.
Michael Polakoski, 6-1, Jr.
Nick Bourdo, 6-6, Sr.
Jared Brehm, 5-6, Sr.
Logan Mitchell, 6-3, Sr.
EAU CLAIRE NORTH
Noah Hanson, 6-1, Sr.
Jack Kron, 6-0, Sr.
Dalton Banks, 6-1, Soph.
EDGAR
Josh Burish, 6-2, Sr.
Cole Literski, 6-2, Sr.
Karson Butt, 5-10, Jr.
FALL RIVER
Parker Morton, 6-3, Sr.
Tanner Liebenthal, 6-0, Jr.
Jared Klein, 5-11, Jr.
Luke Figol, 5-11, Jr.
FOND DU LAC
Drew Jorgensen, 6-0, Sr.
Jack Cole, 6-0, Sr.
Jack Rusch, 6-4, Sr.
Quintin Winterfeldt, 6-2, Jr.
FOX VALLEY LUTHERAN
Ben Uitenbroek, 6-4, Sr.
Zayne Rodencal, 5-11, Sr.
Colten Schild, 5-8, Sr.
FREEDOM
Ty Brickner, 6-2, Jr.
Devin Baumgart, 6-0, Jr.
Luke Pingel, 6-4, Jr.
Jakob Balthazor, 5-11, Sr.
GIBRALTAR
Trevor Reinhardt, 6-0, Jr.
Nathan Ewaskowitz, 6-2, Sr.
GREEN BAY EAST
Jamyle Brantly, 6-1, Sr.
King Green, 5-10, Sr.
Bennett Farrell, 6-0, Sr.
GREEN BAY NEW LUTHERAN
Samuel Meerstein, 6-3, Jr.
Bennett Reisler, 6-1, Sr.
Erik Voskamp, 6-3, Sr.
GREEN BAY PREBLE
Camden Wall, 5-8, Sr.
Maxwell Wagner, Soph.
Joshua Nicklaus, 6-1, Jr.
GREEN BAY SOUTHWEST
Will Pytleski, 6-2, Jr.
Cole Bouche, 6-3, Sr.
Jason Simmons, 5-10, Jr.
Lucas Stieber, 6-1, Jr.
GREEN BAY WEST
Jquail Hanks, 6-2, Sr.
Justin Kirk, 5-9, Sr.
Brandon Dudley, 6-0, Sr.
Freeman Jackson, 5-10, Jr.
HORTONVILLE
Chandler Guyette, 6-5, Sr.
Braden Vallefsky, 6-0, Jr.
Jay Welson, 6-5, Sr.
IOLA-SCANDINAVIA
Charlie Stockwell, 6-1, Jr.
Carter Kurki, 5-9, Jr.
Kellan Wandtke, 6-3, Jr.
Connor Kurki, 6-2, Soph.
KAUKAUNA
Jordan McCabe, 5-11, Sr.
Eric Carl, 6-4, Sr.
Dylan Kurey, 6-7, Sr.
Keaton Ferris, 5-10, Soph.
KIMBERLY
Alec Rosner, 6-2, Sr.
Levi Nienhaus-Borchert, 6-4, Jr.
David DeValk, 6-7, Sr.
Jack Buchanan, 5-10, Soph.
LACONIA
Jaylen Mahone, 6-2, Sr.
Reed Gunnink, 6-2, Soph.
LITTLE CHUTE
Noah Mueller, 6-2, Jr.
Keenan Stevens, 6-6, Sr.
Sawyer Huss, 6-4, Sr.
LOURDES ACADEMY
Henry Noone, 6-2, Jr.
Ben Huizenga, 6-1, Jr.
Connor Barfknect, 6-4, Sr.
Doug Ryan, 5-6, Sr.
MANITOWOC LINCOLN
Collin Wanek, 6-8, Jr.
Jared Lensmeyer, 6-0, Sr.
Alex Miller, 6-3, Jr.
MARINETTE
Matt Wagner, 6-0, Jr.
Jake Poetzel, 6-4, Jr.
Jordan Wendt, 6-5, Jr.
Tyler Fayta, 5-10, Soph.
MARKESAN
Drew Bernhagen, 6-0, Sr.
Carson Clark, 6-1, Sr.
Austin Triggs, 5-10, Sr.
Peter Paddock, 6-1, Jr.
MARSHALL
Reece Leistikow, 6-0, Sr.
Brock Riege, 6-0, Sr.
Tyler Chadwick, 6-3, Soph.
Adam Wildman, 6-1, Sr.
MARSHFIELD
Reed Miller, 6-5, Jr.
Seth Anderson, 6-5, Sr.
Brant Bohman, 5-11, Jr.
Tommy Olson, 6-0, Jr.
MAUSTON
Joe Bauer, 6-1, Jr.
Daniel Raabe, 6-1, Sr.
Dakota Barnier, 5-10, Sr.
MENOMINEE INDIAN
Warren Wilber III, 6-0, Sr.
Darwin King, 6-2, Sr.
Norman Kakwitch, 5-10, Soph.
MERRILL
Zach Mootz, 6-2, Sr.
Jared Ollhoff, 6-3, Sr.
Quinn Steckbauer, 5-10, Jr.
MOSINEE
Oliver Barnes, 6-6, Sr.
Seth Kuhn, 5-10, Sr.
Austin Freiboth, 5-10, Sr.
Luke Spink, 5-10, Soph.
NEENAH
Matthew Pavletich, 6-3, Sr.
Logan Morrow, 6-4, Jr.
Chance Pronschinske, 6-0, Sr.
Max Klesmit, 5-11, Soph.
NEW HOLSTEIN
Austin Schrage, 6-3, Sr.
Carson Heus, 6-1, Sr.
Ryan Steffes, 6-0, Sr.
NORTHLAND PINES
Ryan Peterson, 6-0, Soph.
Sam Smith, 6-0, Sr.
Hunter Rose, 6-3, Sr.
NOTRE DAME
Matthew Rader, 6-7, Sr.
Avery Lyons, 6-1, Sr.
Jackson Strohmeyer, 6-4, Sr.
Chander Zak, 6-4, Sr.
Reese Johnson, 6-2, Sr.
OCONTO
Carson Moe, 6-2, Sr.
Connor Ebben, 6-4, Sr.
Isaac Woller, 6-3, Sr.
Zach Sherman, 6-4, Jr.
Jake Krueger, 6-1, Sr.
OSHKOSH NORTH
Tyrese Haliburton, 6-5, Sr.
Quincy Anderson, 6-2, Sr.
Matt Hickey, 6-2, Jr.
Lovell Washington, 6-0, Sr.
OSHKOSH WEST
Derek Kroll, 6-4, Sr.
Ben Kohl, 6-0, Sr.
Tony Lancaste, 6-3, Jr.
Luke Haasl, 6-9, Jr.
PACELLI
Andrew Blanker, 5-11, Sr.
A.J. Firminhac, 6-4, Sr.
Garret Parks, 6-5, Sr.,
Cameron Cloud, 6-0, Sr.
Mitch Miller, 6-5, Jr.
Jonah Peplinski, 6-4, Jr.
PESHTIGO
Max Neumann, 6-2, Sr.
Nate Goneau, 6-3, Jr.
Trent Carriveau, 5-10, Jr.
Cameron Noffke, 6-3, Jr.
POYNETTE
Gavin Klosky, 6-7, Sr.
Jack Moll, 5-11, Sr.
Aaron Freimuth, 6-1, Sr.
Justin Repka, 6-5, Sr.
PULASKI
Trevor Stiede, 5-10, Jr.
Pierce Narges, 5-11, Sr.
Dylan Hendricks, 6-3, Jr.
REEDSVILLE
Braiden Dvorachek, 6-1, Jr.
Dawson Farmer, 6-4, Sr.
Austin Schmidt, 6-4, Jr.
Brevin Wendland, 6-0, Sr.
RICHLAND CENTER
Devon Schmitz, 6-0, Sr.
Ryan Peterson, 6-4, Jr.
Keon Miller, 5-11, Jr.
Reighly Schultz, 6-2, Sr.
RONCALLI
Mitchel Schneider, 6-2, Sr.
Chombi Lambert, 5-10, Jr.
Josh Koss, 5-10, Sr.
Ian Behringer, 6-2, Jr.
SAINT MARY CATHOLIC
Grant Boyson, 6-2, Sr.
Jim Scheuers, 6-0, Sr.
Caden Uhlenbrauck, 6-1, Jr.
Grant Dejno, 6-3, Sr.
SAINT MARY'S SPRINGS
Cade Christensen, 6-2, Jr.
Clay Schueffner, 6-2, Sr.
Zach Austin, 6-0, Sr.
Mitch Waechter, 6-3, Jr.
SEYMOUR
Trent Blake, 6-4, Jr.
Riley Murphy, 5-11, Soph.
Trevor Cornell, 5-11, Sr.
Casey Yaeger, 6-6, Sr.
SHAWANO
Kaden Richards, 5-10, Sr.
Dakota Maltbey, 6-5, Sr.
Cole Nelson, 5-10, Sr.
Alex Mueller, 5-11, Jr.
SHEBOYGAN CHRISTIAN
Levi Modahl, 6-3, Sr.
Will Balint, 5-11, Sr.
Joe Lemmenes, 6-3, Jr.
SHEBOYGAN LUTHERAN
Jared Jurss, 6-2, Sr.
Evan Olsen, 6-4, Sr.
Danny Schimberg, 5-10, Sr.
Graden Grabowski, 6-4, Jr.
SHEBOYGAN NORTH
Brent Widder, 6-0, Jr.
Jackson Damkot, 6-1, Sr.
Steve Sokolowski, 6-2, Sr.
SHIOCTON
Brandon Spencer, 5-9, Sr.
Wesley Brouillard, 6-4, Sr.
Matt Peterson, 5-9, Sr.
SOUTHERN DOOR
Kyle Daoust, 6-2, Jr.
Derik LeCaptain, 6-3, Jr.
Sam Gerend, 6-4, Sr.
Max Pierre, 6-3, Jr.
STRATFORD
Vaughn Breit, 6-4, Soph.
Brenden Fecker, 6-1, Sr.
Trent Heckel, 5-10, Sr.
Paul Huther, 6-2, Jr.
STOCKBRIDGE
Jakeb Thurber, 6-2, Sr.
Chris Langteau, 6-1, Sr.
Noah Herman, 6-0, Soph.
Sawyer Levknecht, 5-10, Jr.
STURGEON BAY
Mitchell Jackson, 6-2, Jr.
Jared Van Bramer, 6-6, Sr.
Carson Talbert, 6-5, Jr.
VALDERS
Kyle Tuma, 6-4, Sr.
Treyner Sundsmo, 5-11, Sr.
Fletcher Dallas, 6-1, Jr.
Jake Beimborn, 6-8, Sr.
WAUPACA
Brandon Wanty, 5-11, Jr.
Justin Vaughn, 6-5, Jr.
Adam Kennedy, 6-1, Jr.
Alex Klemp, 6-1, Soph.
WAUPUN
Marcus Domask, 6-5, Jr.
Owen Theune, 6-3, Sr.
Trevor Vande Zande, 6-0, Jr.
Reece Homan, 6-4, Jr.
WEST BEND EAST
T.J. Simpson, 6-1, Jr.
Gage Gerritson, 6-2, Sr.
Ethan Wedemeyer, 6-2, Sr.
Nathan Craighead, 6-4, Sr.
WEST DE PERE
Jake Karchinski, 6-5, Jr.
Kody Eisch, 6-1, Jr.
Drew Kocken, 6-2, Sr.
Garrett Kempen, 6-3, Jr.
WILD ROSE
Caleb Williams, 6-0, Soph.
Alec VandeCastle, 6-3, Sr.
Travis Jansen, 6-2, Jr.
WINNEBAGO LUTHERAN
Noah Lorenz, 6-7, Sr.
Alex Kuehl, 6-7, Sr.
Mason Herkstroeter, 6-2, Sr.
WINNECONNE
Austin Hecker, 5-11, Jr.
Dylan Gmeiner, 6-5, Sr.
Ryan Hummel, 6-2, Sr.
WISCONSIN LUTHERAN
Quincy Minor Jr., 6-0, Sr.
Brunard Williams, 6-4, Sr.
Jachon Bivens-Crowder, 6-3, Sr.
Ethan Rindfleisch, 6-6, Sr.
WRIGHTSTOWN
Luke Haese, 6-5, Sr.
James Hansen, 6-2, Sr.
Jake Klister, 6-0, Sr.
Mayson Hazaert, 6-3, Jr.
XAVIER
Hunter Plamann, 6-1, Sr.
Sam Ferris, 5-11, Sr.
Nate DeYoung, 6-4, Sr.
Henry Egan, 5-11, Jr.
Nick Otto, 6-3, Jr.
Tag(s): Summer Tournaments